27 marca 2014
Zaproszenie na wykład w ramach Forum Zarządzania
Dziekan Wydziału Organizacji i Zarządzania prof. dr hab. inż. Marian Turek serdecznie zaprasza na wykład w ramach Forum Zarządzania realizowanego przy współudziale władz Zabrza, pod honorowym patronatem Pani Prezydent Małgorzaty Mańki-Szulik i JM Rektora Politechniki Śląskiej prof. dra hab. inż. Andrzeja Karbownika.

Najbliższe Forum Zarządzania odbędzie się dnia 28 marca 2014 roku o godz. 10.00 w auli wykładowej w bud. C, w Zabrzu, przy ulicy Roosevelta 42.

Honorowym gościem i prelegentem będzie
Janusz Piechociński
Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Gospodarki

który wygłosi wykład nt.:
"Mechanizmy wzmacniania konkurencyjności gospodarki polskiej".

Komunikat zawiera załącznikiForumZarzadzania2014.pdf

Wiadomość utworzona: 27 marca 2014 13:45, autor: Dariusz Zdonek