29 marca 2014
Konferencja Zarządzania Projektami PM Days 2014
II Konferencja Zarządzanie Projektami

Interdyscyplinarne Międzywydziałowe Koło Naukowe Zarządzania Projektami na Politechnice Śląskiej już po raz drugi organizuje Konferencję Zarządzania Projektami, skierowaną do wszystkich studentów chcących dowiedzieć się czegoś o zarządzaniu projektami. Bogaty program gwarantuje nie tylko ciekawe wykłady dotyczące realizowanych projektów, ale także wizyty w przedsiębiorstwach, warsztaty praktyczne i panele dyskusyjne, na których można nauczyć się wykorzystywać narzędzia project managementu oraz porozmawiać z praktykami.

II Konferencja Zarządzania Projektami odbędzie się 9 kwietnia (środa) w gliwickim Centrum Kultury Studenckiej MROWISKO o godzinie 9.00.

Tematem konferencji będzie "Zarządzanie projektami w polskich i niemieckich przedsiębiorstwach". Zagadnienia zostaną przybliżone zarówno przez kadrę akademicką, jak również przez polskich i niemieckich przedsiębiorców, którzy na co dzień realizują projekty z różnych branż. Naszymi prelegentami będą m.in. Prof. Andrzej Karbownik (Jego Magnificencja Rektor Politechniki Śląskiej), Christian Schreyer (prezes DB Schenker), Grzegorz Zakrzewski (PM Manager IBM Polska), Aleksandra Linkowska (Wasko), Dr Seweryn Tchórzewski (IPMA), oraz inni.

Zapewniamy ciekawe wykłady, darmowy bufet i świetną atmosferę!

Serdecznie zapraszamy!

Przyjdź, posłuchaj, sprawdź – może to coś dla Ciebie!

Wszyscy studenci, którzy wezmą udział w PM Days 2014 są oficjalnie zwolnienia z zajęć dydaktycznych przez Prodziekana ds Studenckich Dr Andrzeja Polewczyka

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony

www.pmdays2014-polsl.pl

Rejestracja na darmową wycieczkę w ramach eventu PM Days 2014