20 marca 2014
Zaproszenie na Targi Pracy i Przedsiębiorczości (21.03.2014r)

POLITECHNIKA ŚLĄSKA ORGANIZATOREM NAJWIĘKSZYCH TARGÓW PRACY W POLSCE – PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY Z PRACODAWCĄ I PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ

Biuro Karier Studenckich zaprasza studentów, absolwentów i pracowników naukowych do udziału w XVI edycji Inżynierskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości, które odbędą się 21.03.2014 w godz. 9.00 – 15.00 w Hali „Nowej” Ośrodka Sportu (Gliwice, Kaszubska 28).

Targi to doskonała okazja do poznania bieżącej oferty rynku pracy, a także możliwości uzyskania wsparcia dla przedsiębiorczości akademickiej. Tegorocznej edycji towarzyszą Festiwal Kół Naukowych oraz krótkie Prezentacje Pracodawców.

Szczegóły pod adresem www.targipracy.polsl.pl.

Zapraszamy!

Barbara Odoszewska