18 marca 2014
MARS Business Experience

Zastanawiasz się nad ciekawą pracą, pełną biznesowych wyzwań? Marzy Ci się staż, podczas których zamiast parzyć kawę, zrealizujesz ambitne zadania w wybranym dziale i będziesz mógł uczyć się od najlepszych? Chcesz zarobić pierwsze poważne pieniądze i poznać od środka jedną z największych firm FMCG na świecie?

Jeśli tak – przygotowaliśmy dla Ciebie prestiżowy program MARS Business Experience.

MARS Business Experience to propozycja dla studentów III, IV i V roku wszystkich kierunków studiów, którzy dobrze znają język angielski i mają na swoim koncie wyjątkowe osiągnięcia.

W trakcie MARS Business Experience w MARS Polska realizujesz samodzielne, odpowiedzialne zadania wynikające z realnych potrzeb biznesowych firmy. Nie zastępujesz osób przebywających na urlopie, nie asystujesz szefowi swojego działu - masz samodzielne stanowisko i opiekę bezpośredniego przełożonego. Staż trwa od 3 do 6 miesięcy (w zależności od działu i powierzonych zadań). Jest szansa, że niektórzy zostaną z nami dłużej – potrafimy docenić wyróżniających się współpracowników! Dlatego szukamy przede wszystkim osób, które będą dyspozycyjne w trakcie programu i po jego zakończeniu.

Dokładne oferty stażu znajdziesz od 3 marca na marskariera.pl .

W czasie trwania stażu staniesz się pełnoprawnym współpracownikiem MARS Polska. Podpiszesz umowę o pracę, otrzymasz comiesięczne wynagrodzenie (ok. 4700 zł brutto) oraz pakiet benefitów pracowniczych.

Wiadomość utworzona: 18 marca 2014 10:51, autor: Dariusz Zdonek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania