6 marca 2014
Bezpłatne szkolenie „Zanim podejmiesz pracę…”

Biuro Karier Studenckich zaprasza na bezpłatne szkolenie „Zanim podejmiesz pracę…”, które odbędzie się 20 marca 2014r. na wydziale Organizacji i Zarządzania w Zabrzu. Szkolenie poprowadzi przedstawiciel Państwowej Inspekcji Pracy. Numer sali będzie podany mailowo w terminie późniejszym.

Zainteresowanych udziałem prosimy wysyłać zgłoszenie: Imię, Nazwisko, Tel. kontaktowy, Email, Wydział na którym studiujesz, na kariera@polsl.pl.

Wiadomość utworzona: 6 marca 2014 13:21, autor: Beata Kossakowska

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania