6 marca 2014
Spotkanie z delegacją NARODOWEGO UNIWERSYTETU MINERALNO – SUROWCOWEGO „GORNYI”

W dniu 4 marca 2014r odbyło się spotkanie z delegacją pracowników Narodowego Uniwersytetu Mineralno – Surowcowego „Gornyi” z Sankt Petersburga (Federacja Rosyjska) w składzie: doc. dr Oksana Malinina, doc. dr Jurij Vasiliev i doktorantka mgr Jekaterina Karasiova.
W trakcie poprzednich wizyt obie strony wymieniły propozycje tematów, które mogą być przedmiotem wspólnych badań. Obecnie uściślono, że najbardziej perspektywiczne powinny być następujące spośród nich:

1.      Zrównoważony rozwój (Sustainable development)

2.      Rekultywacja terenów górniczych (Reclamation of mining areas)

3.      Zarządzanie ryzykiem (Risk management)

4.      Społeczne i ekonomiczne procesy globalizacji (Social and economic processes of globalization)

5.      Odpowiedzialność społeczna w ochronie środowiska naturalnego (Social responsibility in environmental protection).

Zainteresowani współpracą - w ramach powyższych obszarów - pracownicy i studenci naszego Wydziału mogą zgłaszać się u dr Jerzego Mizgały.

Wiadomość utworzona: 6 marca 2014 08:31, autor: Sławomir Olko
Ostatnia modyfikacja: 6 marca 2014 08:39, wykonana przez: Sławomir Olko