5 marca 2014
Konkurs „Mój Pomysł na Biznes”

Konkurs „Mój Pomysł na Biznes” ma na celu pobudzenie innowacyjności i przedsiębiorczości wśród pracowników, studentów
i absolwentów Politechniki Śląskiej. Pomysły mają nadawać się do wdrożenia, wykorzystywać przyjazne środowisku nowoczesne technologie
i kreować nowe miejsca pracy.

Skierowany jest głównie do osób indywidualnych i zespołów, których członkowie studiują lub pracują na Politechnice Śląskiej.
Dopuszcza się udział absolwentów, którzy do momentu ogłoszenia naboru uczestników nie podjęli zatrudnienia.

SZCZEGÓŁY

Wiadomość utworzona: 5 marca 2014 13:34, autor: Beata Kossakowska