26 lutego 2014
Sales Consulting Trainee Programme

Sales Consulting Trainee Programme to innowacyjny program stażowy w obszarze sprzedaży, który stawia na samodzielność i pro aktywne podejście.

Stażyści przechodzą przez kompleksowy proces, który wdraża w sposób działania i uwarunkowania firmy, otrzymują dostęp do pełnego know-how i wsparcie doświadczonych osób. W czasie stażu mają możliwość uczestnictwa w rozwoju portfela usług DB Schenker Logistics, realizując samodzielnie projekty sprzedażowe. Nasz program odpowiada na potrzeby studentów i umożliwia im rozwój.

Nasi Stażyści mają zapewnione kompleksowe wsparcie i opiekę, w ramach programu samodzielnie przeprowadzają własne programy sprzedażowe przy wsparciu doświadczonego pracownika. Pierwsza i druga edycja programu zakończyły się dużym sukcesem.

W wyniku rekrutacji zostało przyjętych w sumie 24 stażystów, z czego 80 % po zakończeniu stażu otrzymało oferty pracy w firmie.

Sales Consulting Trainee Programme jest skierowany do absolwentów uczelni wyższych, minimum po studiach pierwszego stopnia (licencjat lub inżynier). Płatny staż w pełnym wymiarze godzin trwa 3 miesiące, a w ciągu jego trwania stażyści mają dostęp do wszystkich świadczeń przysługujących pracownikom, np. dofinansowanie prywatnej opieki medycznej i zajęć sportowo-rekreacyjnych. Najlepsi mogą liczyć na zatrudnienie i ścieżkę kariery w firmie.

Staż skierowany jest dla studentów wydziału: Transportu i Organizacji i Zarządzania.

Wymagania:

·          wykształcenie wyższe - minimum licencjackie lub inżynierskie

·          bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2)

·          znajomość pakietu Microsoft Office

·          prawo jazdy kategorii B

Aby wziąć udział w rekrutacji, kandydaci od 20 stycznia do 31 marca 2014 roku powinni wypełnić formularz aplikacyjny w języku angielskim, link znajdziesz poniżej:

Wiadomość utworzona: 26 lutego 2014 14:19, autor: Dariusz Zdonek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania