7 kwietnia 2010
III edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską

WYGRAJ NAGRODĘ PREZESA NBP

Narodowy Bank Polski ogłasza nową edycję konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych. Autor najlepszej pracy otrzyma 10 tys. zł.

Konkurs odbędzie się już po raz trzeci. Jego celem jest wzbudzanie zainteresowania studentów tematyką makroekonomii i finansów, w szczególności polityki pieniężnej i rynków finansowych.

W konkursie mogą uczestniczyć autorzy prac magisterskich obronionych na polskich uczelniach w 2009 roku. Prace mogą zgłaszać sami autorzy oraz uczelnie i promotorzy za zgodą autorów.

Autor najlepszej pracy otrzyma nagrodę w wysokości 10 tys. zł. Za drugie miejsce będzie przysługiwała nagroda w wysokości 7 tys. zł, a za trzecie – 5 tys. zł. Kapituła konkursu przyzna także dwa wyróżnienia w wysokości 3 tys. zł.

Prace na konkurs można nadsyłać do 30 czerwca 2010 r.

Regulamin oraz formularze zgłoszeniowe znajdująsię na stronach: www.nbp.pl/edukacja

Wiadomość utworzona: 7 kwietnia 2010 10:28, autor: Anna Jenda
Ostatnia modyfikacja: 7 kwietnia 2010 10:37, wykonana przez: Anna Jenda