30 stycznia 2010
Nowa strona Wydziału Organizacji i Zarządzania

W dniu 15.11.2009 r została uruchomiona nowa strona Wydziału Organizacji i Zarządzania.

Nowa strona Wydziału została przygotowana na podstawie szablonu otrzymanego z Działu Promocji Politechniki Śląskiej.
Szablon i funkcjonalność strony została opracowana przez Centrum Komputerowe Politechniki Śląskiej. Nowa strona wykorzystuje oprogramowanie Microsoft Windows SharePoint Services 3.0.

Dotychczasowa strona Wydziału dostępna pod adresem http://www.woiz.polsl.pl, będzie funkcjonowała równolegle wraz z nową stroną do dnia 31.12.2009 r.

Wiadomość utworzona: 15 listopada 2009 13:04, autor: Dariusz Zdonek
Ostatnia modyfikacja: 30 stycznia 2010 22:14, wykonana przez: Dariusz Zdonek