25 września 2013
Inauguracja roku akademickiego 2013/2014 na Wydziale Organizacji i Zarządzania

Dnia 2.10.2013 r. o godzinie 10.00 w auli C 3 odbędzie się uroczystość inauguracji roku akademickiego 2013/2014 na Wydziale Organizacji i Zarządzania.

Uroczystość połączona będzie ze złożeniem ślubowania przez nowo przyjętych studentów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników  Wydziału oraz studentów.

(Obecność studentów I roku studiów stacjonarnych studiujących w Zabrzu jest obowiązkowa).

Uwaga studenci studiów stacjonarnych I stopnia w Zabrzu

Uprzejmie informuję, że po inauguracji roku akademickiego na naszym Wydziale
w dniu 02.10.2013 r. o godz. 11.30.  odbędzie się obowiązkowe szkolenie BHP i ppoż.
w budynku C sala 3 dla studentów studiów stacjonarnych I stopnia w Zabrzu.

Wiadomość utworzona: 24 września 2013 14:31, autor: Anna Jenda
Ostatnia modyfikacja: 25 września 2013 10:04, wykonana przez: Beata Kossakowska