5 czerwca 2013
MOBILNE STOISKO KARIERY

6 czerwca 2013, w godzinach 10.00 – 15.00 na dziedzińcu (lub w razie niepogody w holu) Wydziału Mechanicznego Technologicznego (Gliwice, Konarskiego 18A), spotkać będzie można doradców z firmy Capgemini, którzy poprowadzą konsultacje dotyczące procesów rekrutacyjnych i planowania kariery. Zaproszenie do korzystania z wiedzy trenerów Capgemini kierowane jest w szczególności do osób  z językiem obcym. Na spotkanie warto przynieść CV. Wydarzenie koordynowane jest przez Biuro Karier Studenckich. ZAPRASZAMY!

Wiadomość utworzona: 5 czerwca 2013 10:13, autor: Beata Kossakowska

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania