8 kwietnia 2013
Odśwież swoje kompetencje na wiosnę!

Biuro Karier Studenckich zaprasza do udziału w cyklu szkoleń, spotkań z pracodawcami, wizyt studyjnych i wielu innych.

Kalendarium wydarzeń dostępne jest pod adresem: www.kariera.polsl.pl/rozne/wiosna2013.pdf

Najbliższe:

- 8-9.04.2013, prezentacja oferty płatnych staży w Jastrzębskich Zakładach Remontowych, JAGRO i Energoprojekt Katowice, organizowanych w ramach projektu Kariera na Start (www.karieranastart.pl)

- 11.04.2013, workshop i prezentacja Tenneco Automotive Eastern Europe  z Gliwic

Zapraszamy do udziału!

Wiadomość utworzona: 5 kwietnia 2013 13:47, autor: Dariusz Zdonek