3 kwietnia 2013
Cykl szkoleń dla studentów dotyczące podjęcia pracy zawodowej
Temida ma zasłonięte oczy ? czy wiesz dlaczego? Zapraszamy wszystkich zainteresowanych odpowiedzą na to pytanie a także na pytanie jak nie dać się wykiwać na szkolenie, które rozpoczyna cykl spotkań dotyczących podjęcia pracy zawodowej
 09.04.2013r. o godz 17.00 w Sali Teatralnej CKS Mrowisko pracownicy kancelarii prawnej poprowadzą pierwsze spotkanie "4P" po których możliwe jest uzyskanie certyfikatu.
EKL FENIKS i Instytut Doskonalenia Produkcji serdecznie zapraszają!
Więcej informacji na plakacie (jpg)

Wiadomość utworzona: 3 kwietnia 2013 20:57, autor: Dariusz Zdonek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania