26 marca 2013
Letnie praktyki z Nestlé oraz Technology Engineering Development Program
Nestlé Polska zaprasza wszystkich studentów III, IV i V roku oraz absolwentów, do wzięcia udziału w kolejnej edycji Letnich Praktyk z Nestlé oraz Technology Engineering Development Program. Oferujemy niepowtarzalną szansę na spędzenie nietypowych, ale pełnych wyzwań wakacji. Każdy uczestnik programu staje się  pełnoprawnym członkiem zespołu i  realizuje swój własny projekt lub  jest jego częścią.  Dzięki temu może zdobyć wiedzę z różnych obszarów, a także zaprezentować swoje umiejętności od możliwie jak najlepszej strony.
Aplikacja będzie otwarta do 15 kwietnia. Szczegółowe informacje dotyczące programów znajdują się na naszej stronie http://nestle.pl/kariera

Wiadomość utworzona: 26 marca 2013 16:53, autor: Dariusz Zdonek
Ostatnia modyfikacja: 26 marca 2013 16:57, wykonana przez: Dariusz Zdonek