1 marca 2010
Zebranie założycielskie Oddziału Stowarzyszenia Wychowanków Pol. Śl. na Wydziale Organizacji i Zarządzania

Serdecznie zapraszamy na zebranie założycielskie Oddziału Stowarzyszenia Wychowanków Pol. Śl. na Wydziale Organizacji i Zarządzania, które odbędzie się w dniu 3.03.2010 r. (środa) od godz. 11.30 do 12.30 w sali Rady Wydziału

Wszystkie osoby zainteresowane uczestniczeniem w zebraniu założycielskim lub/i przystąpieniem do Stowarzyszenia, bardzo prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Z pozdrowieniami,

-Kanclerz Politechniki Śląskiej dr inż. K. Pałucha