29 stycznia 2013
Stypendium naukowe w Szwecji

Szanowni Państwo,

lnformujemy, że Instytut Szwedzki rozpoczął nabór podań o stypendia naukowe Baltic Sea Region Program/Visby.

Program dla studentów i naukowców z Polski (a także z Białorusi, Estonii, Gruzji, Łotwy, Litwy, Rep. Mołdawii, Rosji i Ukrainy), którzy w roku akademickim 2013/2014 planują prowadzić badania lub studiować na szwedzkich uczelniach wyższych.
Aplikanci z Polski mogą ubiegać się o stypendia na poziomie doktoranckim lub wyższym (dla niektórych z ww. krajów przewidziane są również stypendia na poziomie magisterskim). Wraz ze zgłoszeniem aplikujący powinien przekazać zaproszenie od szwedzkiej uczelni.

Termin składania zgloszeń upływa 31.01. br. Dodatkowe informacje dostępne na stronie:

Wiadomość utworzona: 29 stycznia 2013 10:53, autor: Beata Kossakowska
Ostatnia modyfikacja: 29 stycznia 2013 10:56, wykonana przez: Beata Kossakowska