23 lutego 2010
Zapraszamy do współpracy

Biuro Porad Obywatelskich działające przy Stowarzyszeniu "Misericordia" w Zabrzu poszukuje wolontariuszy, najlepiej studentów po II roku, chętnych do udzielania bezpłatnych porad obywatelskich.

Zapewniamy zwrot kosztów dojazdu, bezpłatne szkolenia w Warszawie organizowane przez Związek Biur Porad Obywatelskich, możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, samodzielność i elastyczny czas pracy.

Istnieje możliwość późniejszego zatrudnienia.

Przyjmowanie zgłoszeń:

Stowarzyszenie Misericordia