20 grudnia 2012
Staż w gliwickiej fabryce Opla
Studentów i absolwentów Politechniki Śląskiej zainteresowanych odbyciem stażu w gliwickiej fabryce Opla zapraszamy do zapoznania się z warunkami udziału. GMMP to najnowocześniejszy zakład na Śląsku, dysponuje najnowszymi technologiami. Staż otwiera drogę do kariery inżynierskiej, ponad 80 byłych stażystów pracuje w gliwickiej fabryce Opla. Projekty realizowane są we wszystkich działach: Tłoczni, Karoserii, Montażu Głównego, Utrzymania Ruchu, Jakości, Inżynierii, Planowania Produkcji i Dostaw Materiałowych, Zakupów i Finansów. Staż realizowany jest w ramach projektu "Inżynier XXI wieku".

Komunikat zawiera załącznikiplakat board.pdf

Wiadomość utworzona: 20 grudnia 2012 23:20, autor: Dariusz Zdonek