7 grudnia 2012
Politechnika Świętokrzyska w Kielcach ogłasza rozpoczęcie III edycji Konkursu
Zapraszamy do wzięcia udziału w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca, organizowanego przez Politechnikę Świętokrzyską w ramach projektu pt. „Systemowe wsparcie wynalazczości studenckiej” - program Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego „Kreator innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej”. Konkurs adresowany jest do studentów studiów pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia oraz absolwentów, którzy w trakcie studiów byli twórcami lub współtwórcami wynalazku, wzoru użytkowego lub przemysłowego, zgłoszonego do ochrony.

Wiadomość utworzona: 7 grudnia 2012 11:45, autor: Beata Kossakowska

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania