5 grudnia 2012
W dniu 6 grudnia 2012r. w Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej

W dniu 6 grudnia 2012r. (wtorek) o godzinie 17.00 w Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej odbędzie się kolejne spotkanie w ramach inicjatywy Boomerang.  Gościem będzie Pan Marcin Prys, który omówi temat Jak skutecznei korzystać ze wsparcia instytucji ototczenia biznesu.

Boomerang jest to cykl  spotkań z przedsiębiorcami, którzy chcą się podzielić swoimi doświadczeniami zdobytymi w firmach rozwijanych na bazie własnych pomysłów i wynalazków. Spotkania są transmitowane na żywo do kilkunastu jednostek w całej Polsce: centrów transferu technologii, uczelni i instytutów naukowych.

Zainteresowanych studentów, doktorantów oraz pracowników naukowych  serdecznie zapraszamy.

Spotkanie ma charakter otwarty dla wszystkich i jest bezpłatne. Prosimy o potwierdzenie przybycia na  adres: boommerang@wp.pl

Wiadomość utworzona: 5 grudnia 2012 12:04, autor: Beata Kossakowska

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania