12 listopada 2012
BEZPŁATNE SZKOLENIE

BEZPŁATNE SZKOLENIE!!!

Studenckie koło naukowe ekonomistów Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej pod opieką Pani dr Wiesławy Caputa zaprasza na bezpłatne szkolenie/otwarty wykład   nt : „Pranie brudnych pieniędzy – obowiązki pracodawców”.  Szkolenie/wykład odbędzie się 16 listopada 2012r. o  godzinie 12. 00.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres mailowy roz@polsl.pl – osoby które dokonają zgłoszenia otrzymają materiały drogą elektroniczną.

Serdecznie zapraszamy!!!

Wiadomość utworzona: 7 listopada 2012 07:48, autor: Beata Kossakowska
Ostatnia modyfikacja: 12 listopada 2012 13:51, wykonana przez: Beata Kossakowska

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania