6 listopada 2012
Spotkanie Koła Zarządzania Bezpieczeństwem „Westa”

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych studentów na spotkanie Koła Zarządzania Bezpieczeństwem „Westa”.

Spotkanie odbędzie się na wydziale OiZ w Zabrzu dnia 14 listopada, godzina 11: 15- sala C1. Szczególnie zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu osoby zainteresowane uczestnictwem w Kole Zarządzania Bezpieczeństwem.

Koło zajmuje się: Poszerzaniem i propagowaniem wiedzy związanej z bezpieczeństwem Współpracujemy z organizacjami zajmującymi się tematyką bezpieczeństwa:

Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Gliwicach,

Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego w Bytomiu,

Jurajska grupa GOPR, Straż Pożarna, Policja, Wojsko. PIP, WUG,

Towarzystwa Ubezpieczeniowe (PZU S.A., PZU Życie S.A.).

Organizujemy wyjazdy naukowe, seminariów i zajęć w plenerze (survival);

Uczestniczymy w konferencjach naukowych, wykładach, sympozjach, szkoleniach i kursach.

Przewodnicząca koła: Patrycja Krzyszpin
Opiekun naukowy koła: dr inż. Zbigniew Żurakowski