5 listopada 2012
Serdecznie zapraszamy studentów i wykładowców

Serdecznie zapraszamy studentów i wykładowców Wydziału Organizacji   i Zarządzania
na

spotkanie, podczas którego zostanie wyświetlony film edukacyjny przedstawiający problematykę przyczepów narządów i tkanek od zmarłych dawców.

Spotkanie odbędzie się

w dniu 14.11.2012r. o godz. 11.45

w auli C3 budynku C Wydziału Organizacji
i Zarządzania.

Spotkanie będzie zorganizowane przy udziale przedstawicieli Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w ramach projektu edukacyjno – informacyjnego realizowanego w ramach programu zdrowotnego „Program Wieloletni na lata 2011 – 2020 Narodowy Program Rozwoju Medycyny Transplantacyjnej”  finansowanego przez Ministerstwo Zdrowia.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Wiadomość utworzona: 5 listopada 2012 08:30, autor: Beata Kossakowska