30 października 2012
Zapraszamy na szkolenia

Szanowni Państwo,

Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej zaprasza na szkolenia z zakresu:

·        Szkolenie z zakresu „Zmiany w podatku VAT w 2013r.” – termin szkolenia 22.11.2012r. godz. 16.00 – 20.00, koszt 150 zł/osoba

·        Szkolenie z zakresu Zasady prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów w 2013r. – termin szkolenia 6.12.2012r., godz. 16.00 – 19.00, koszt 100 zł/osoba.

Szkolenia odbędą się na Wydziale Organizacji i Zarządzania w Zabrzu przy ul. Roosevelta 26 – numer sali będzie podany przed szkoleniem a materiały tradycyjnie będą Państwu przesyłane drogą mailową.

Zajęcia prowadzić będą przedstawiciele Izby Skarbowej, Urzędu Skarbowego oraz Politechniki Śląskiej.

Zgłoszenia  proszę kierować na adres mailowy roz@polsl.pl.

Serdecznie zapraszamy!!!

Wiadomość utworzona: 30 października 2012 11:10, autor: Beata Kossakowska