30 stycznia 2010
Dzień z Indeksem na Wydziale Organizacji i Zarządzania

W roku akademickim 2009/2010 Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej zaproponował dla uczniów szkół średnich cykl imprez pod nazwą Dzień z Indeksem. W ramach tych Dni z Indeksem organizowane są wykłady otwarte, prezentowana jest oferta edukacyjna Wydziału.

28 stycznia odbyła się kolejna impreza z cyklu Dzień z Indeksem. Uczniom szkół średnich zaprezentowano dwa wykłady:

·           Społeczna odpowiedzialność biznesu

·           Znaczenie bezpieczeństwa w życiu człowieka.

Wykłady cieszyły się zainteresowaniem młodzieży. Wzięło w nich udział około kilkudziesięciu uczniów i ich nauczyciele.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się gry i zabawy, w których aktywnie uczestniczyli przybyli uczniowie.

Prodziekan zapoznał uczniów z organizacją Politechniki Śląskiej, funkcjonowaniem Wydziału Organizacji i Zarządzania, z życiem studenckim.

Uczniowie i nauczyciele otrzymali wydziałowe materiały promocyjne – ulotki, długopisy, plakaty, itp.

Kolejne imprezy z cyklu Dzień z Indeksem odbędą się w terminach:

4 spotkanie - 4 marca 2010 r.

(przeniesiono z dnia 25.03.2010r. z Zabrza do Katowic, ul. Krasińskiego 13 , sala 306, godz. 10.00-13.00)

·        Komunikacja społeczna i public relations.

·        Znaczenie bezpieczeństwa w życiu człowieka.

5 spotkanie - 25 marca 2010 r.

·         Zarządzanie strategiczne- sukcesy i porażki.

·         Człowiek symbiotyczny - innowacyjne systemy i technologie informatyczne wspomagające człowieka.

6 spotkanie - 27 maja 2010 r.

·         Ekonomia i finanse.

·         Co potrafią profesjonalne systemy zabezpieczeń?

Chętnych uczniów i szkoły zapraszamy do rejestracji po adresem:

Wiadomość utworzona: 30 stycznia 2010 23:18, autor: Dariusz Zdonek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania