19 września 2012
Uwaga studenci studiów niestacjonarnych II stopnia w Zabrzu

Uprzejmie informuję, że w dniu 29.09.2012 r. w godzinach od 10.30 do 12.00  odbędzie się podział na grupy studenckie dla studentów przyjętych na studia niestacjonarne II stopnia do Zabrza:
1.    kierunek: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji - Dziekanat, pokój 126
2.    kierunek: Socjologia - Dziekanat, pokój 124
3.    kierunek: Zarządzanie, sala A 116 (naprzeciwko Dziekanatu).

W tym dniu będą wydawane również indeksy i legitymacje dla osób z pierwszego naboru, które uiściły opłaty za indeks i legitymacje w wysokości 21,00 zł. Dla sprawnego przeprowadzenia wydawania w/w dokumentów uprzejmie proszę o posiadanie przy sobie kwitu opłaty za druki.

Wiadomość utworzona: 19 września 2012 14:50, autor: Beata Kossakowska

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania