18 września 2012
STUDENCI I roku Katowice

Informujemy, że spotkanie organizacyjne dla studentów przyjętych na I rok studiów stacjonarnych i niestacjonarnych na rok  akademicki 2012/2013 - na Wydział Organizacji i Zarządzania do Katowic, odbędzie się dnia 26 września 2012r. tj. środa, o godzinie 15.45 – w auli przy ul. Krasińskiego 8.

Po spotkaniu około godziny 16.00 odbędzie się OBOWIĄZKOWE szkolenie BHP.

Od godziny 13.00 w Dziekanacie przy ul. Krasińskiego 13 pokój 105, będą zapisy do grup dziekańskich oraz będą wydawane legitymacje studenckie dla osób, które wniosły opłatę do końca sierpnia br.

Wiadomość utworzona: 18 września 2012 10:36, autor: Beata Kossakowska

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania