17 września 2012
Uwaga studenci studiów stacjonarnych I i II stopnia w Zabrzu

Uprzejmie informuję, że w dniu 27.09.2012 r. o godz. 10.00  odbędzie się spotkanie organizacyjne dla studentów przyjętych na studia stacjonarne I stopnia do Zabrza w budynku D sala 10a .

W tym dniu będą wydawane również indeksy i legitymacje dla osób z pierwszego naboru, które uiściły opłaty za indeks i legitymacje w wysokości 21,00 zł. Dla sprawnego przeprowadzenia wydawania w/w dokumentów uprzejmie proszę o posiadanie przy sobie kwitu opłaty za druki.

Uwaga studenci studiów stacjonarnych II stopnia w Zabrzu

Uprzejmie informuję, że w dniu 27.09.2012 r. o godz. 12.00  odbędzie się podział na grupy studenckie dla studentów przyjętych na studia stacjonarne II stopnia do Zabrza w budynku D sala 10a .

Wiadomość utworzona: 17 września 2012 08:25, autor: Beata Kossakowska

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania