7 września 2012
Uwaga studenci studiów niestacjonarnych I stopnia w Zabrzu

Uprzejmie informuję, że w dniu 29.09.2012 r. o godz. 8.30.  odbędzie się spotkanie organizacyjne dla studentów przyjętych na studia niestacjonarne I stopnia do Zabrza w budynku D sala 10a . Spotkanie będzie połączone z obowiązkowym szkoleniem BHP i p.poż.

W tym dniu będą wydawane również indeksy i legitymacje dla osób z pierwszego naboru, które uiściły opłaty za indeks i legitymacje w wysokości 21,00 zł. Dla sprawnego przeprowadzenia wydawania w/w dokumentów uprzejmie proszę o posiadanie przy sobie kwitu opłaty za druki.

Równocześnie przypominam, że opłata na studiach niestacjonarnych I stopnia wynosi 1450,00 zł/semestr. Opłaty za I semestr studiów dla studentów rozpoczynających naukę w roku akademickim 2012/2013 należy wnieść do 15.10.2012 r. po zalogowaniu się w systemie SOTS (domowa strona studenta), co będzie możliwe dla osób posiadających numer albumu. We wspomnianym systemie zostanie dla Państwa wygenerowany indywidualny numer konta, na które będą Państwo dokonywać wszystkie wpłaty.

Proszę nie dokonywać wpłat na inne numery kont, w szczególności na te związane z rekrutacją.

Wiadomość utworzona: 7 września 2012 08:50, autor: Beata Kossakowska

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania