1 lipca 2012
Zaproszenie do projektu "Wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy II"

Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich w Warszawie POMOC MALTAŃSKA realizuje projekt „Wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy II”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem działań jest aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych ruchowo w stopniu znacznym. W ramach projektu osobom niepełnosprawnym zapewnione są konsultacje z doradcą zawodowym, psychologiem, prawnikiem i innymi specjalistami, szkolenia zawodowe
i podnoszące kwalifikacje, staże, wsparcie w rozpoczęciu i kontynuacji nauki oraz zakup sprzętu ułatwiającego pracę i naukę.

Liderem projektu jest Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Maltański Ośrodek Pomocy w Katowicach

ul. Powstańców 21, 40-039 Katowice

tel.: 32 785 86 68,

e-mail: osrodek.katowice@pomocmaltanska.pl