7 marca 2012
Tylko do 11.03! Weź udział w badaniu! Wygraj praktyki i 4000 zł

Jeszcze tylko do 11 marca trwa kolejna edycja badania Universum Student Survey. Na studentów, którzy wezmą udział w badaniu, czekają płatne praktyki i stypendia.

Universum Student Survey to największe w Polsce badanie opinii studentów na temat ich przyszłej kariery i oczekiwań wobec pracodawcy.

W tym roku organizatorzy przygotowali dla uczestników badania specjalne nagrody:

·         siedem płatnych praktyk w jednym z biur Universum – w Nowym Jorku, Sztokholmie lub Szanghaju;

·         dziesięć specjalnych Stypendiów Universum o wartości 4000 PLN każde.

Biorąc udział w badaniu Universum Student Survey 2012, przyczyniasz się do poprawy oferty pracodawców. Dodatkowo za wypełnienie ankiety otrzymasz od nas przewodnik WetFeet Insider Guide  (o wartości 20 Euro), który pomoże Ci odnaleźć się na rynku pracy.

Aby przejść do badania, wystarczy kliknąć w ten link:

Wypełnienie ankiety zajmuje ok. 13 minut. Badanie jest niezależne, a wszystkie wypowiedzi anonimowe.

Bardzo dziękujemy za udział w badaniu.

Zespół Universum Polska

Jeśli masz jakieś pytania, uwagi, problemy z linkiem lub nie otrzymałeś przewodnika, napisz na adres:
mfc12pl@universum.se

Wiadomość utworzona: 7 marca 2012 14:57, autor: Beata Kossakowska