1 marca 2012
TARGI PRACY

Politechnika Śląska reprezentowana przez Biuro Karier Studenckich
i Stowarzyszenie Studentów BEST Gliwice oraz Park Naukowo-Technologiczny „Technopark Gliwice” zapraszają na XIV edycję Inżynierskich Targów Pracy
i Przedsiębiorczości.

Targi odbędą się 8 marca 2012, w godz. 9.00 – 15.00, w budynku Nowej Hali Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej, w Gliwicach przy ulicy Kaszubskiej 28.

Uprzejmie proszę, aby osoby chętne do udziału w Targach, uzgadniały wyjazd do Gliwic z wykładowcami, z którymi w tym dniu mają zajęcia.

Prodziekan ds. Studenckih dr Andrzej Polewczyk

Wiadomość utworzona: 1 marca 2012 10:09, autor: Anna Jenda