15 listopada 2011
zapraszamy do udziału w projekcie Przedsiębiorczość Akademicka na START

Studentów zainteresowanych udziałem w szkoleniach i doradztwie indywidualnym z zakresu działalności gospodarczej zapraszamy do udziału w projekcie Przedsiębiorczość Akademicka na START, w ramach którego szkolenia nt.:

1)    „Skutecznego Zarządzania Innowacyjnym Przedsiębiorstwem”,

2)    „Instrumentów doskonalenia Funkcjonowania Przedsiębiorstw, ich współpracy
z uczelniami i instytucjami otoczenia biznesu”,

3)    „Dizajn 100% Innowacyjności”.

Każdy uczestnik projektu weźmie również udział w Grze Decyzyjnej, gdzie sprawdzi poziom swojej przedsiębiorczości i stopień przygotowania do samodzielnego prowadzenia firmy oraz wizycie studyjnej w instytucji oferującej przedsiębiorstwom pomoc związaną z ich tworzeniem, prowadzeniem i rozwojem. Dodatkowo uczestnicy projektu zostaną wyposażeni w fachową wiedzę w ramach indywidualnego doradztwa.

Terminy i godziny realizacji szkoleń dostosowane do potrzeb i możliwości uczestników!

Zapisy na stronie www.start.polsl.pl. Pierwsze zajęcia jeszcze w listopadzie. Dla każdego uczestnika certyfikat.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wiadomość utworzona: 15 listopada 2011 13:57, autor: Beata Kossakowska

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania