9 listopada 2011
Doktorantka naszego Wydziału finalistką Forum Drucker'a

Mgr inż. Anna Ptak z Katedry Podstaw Zarządzania i Marketingu została finalistką międzynarodowego Forum Drucker'a, które odbyło się we Wiedniu w dniach 3-4 listopada 2011. Anna Ptak znalazła się wśród najlepszej 40. finalistów z całago świata zgłaszając esej pt. "Good management is responsible management." Główny temat tegorocznego Forum Druckera był związany ze społeczną odpowiedzialnością biznesu i brzmiał "What is good management? How do you define and describe it? Does it have a purpose, too, and can it ever be separated from the social and common good?"
Peter Drucker (1909-2005) był jednym najbardziej wpływowych autorytetów z zakresu zarządzania. Jego koncepcje ciągle pozostają inspiracją dla rozwiązywania współczesnych problemów zarządzania.

Wiadomość utworzona: 9 listopada 2011 21:45, autor: Sławomir Olko
Ostatnia modyfikacja: 9 listopada 2011 21:51, wykonana przez: Sławomir Olko