9 listopada 2011
Zapraszamy studentów do wypełnienia ankiety

Temat: Badanie dotyczące edukacji i kariery zawodowej – do wygrania atrakcyjne nagrody!

Politechnika Śląska jest jedną z ponad 1000 szkół wyższych biorących udział w badaniu trendence Graduate Barometer Europe, największym europejskim badaniu dotyczącym edukacji i kariery.

Krótka ankieta internetowa zawiera pytania dotyczące m.in. zadowolenia ze studiów, aspiracji związanych z karierą zawodową oraz oczekiwań wobec przyszłych pracodawców.

Po wypełnieniu ankiety możesz porównać wyniki z przeciętnymi odpowiedziami studentów w Polsce i Europie. Dodatkowo masz szansę wygrać jedną z poniższych nagród:

* 2 x € 1000

* 5 x € 500

Aby wziąć udział w badaniu, prosimy kliknąć na poniższy link:

www.trendence-gradbarometer.eu

Badanie jest przeprowadzane we współpracy z  trendence Institut.  Zapewniamy anonimowość odpowiedzi i ochronę danych osobowych.

Wiadomość utworzona: 9 listopada 2011 11:41, autor: Beata Kossakowska

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania