2 listopada 2011
Konkurs

Dziekanat Wydziału Organizacji i Zarządzania informuje, że Rzecznik Ubezpieczonych wraz z Fundacją Edukacji Ubezpieczeniowej oraz Gazetą Ubezpieczeniową, ogłosili rozpoczęcie XI edycji „Konkursu na najlepszą pracę doktorską, magisterską, licencjacką i podyplomową z dziedziny ubezpieczeń gospodarczych i społecznych”.

Konkurs obejmuje prace doktorskie obronione w latach 2009-2011, prace magisterskie, licencjackie i podyplomowe obronione w okresie od października 2010r. do końca 2011 r.

Termin złożenia prac w Biurze Rzecznika Ubezpieczonych upływa 3 lutego 2012 r. Szczegóły konkursu są dostępne na stronie www.rzu.gov.pl w zakładce Konkurs Rzecznika na najlepsze prace.

Wiadomość utworzona: 2 listopada 2011 08:07, autor: Beata Kossakowska

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania