27 października 2011
Otwarte spotkanie Koła Naukowego WIM

Koło naukowe Wiedza Innowacje Marketing zaprasza na otwarte spotkanie z Marcinem Jabłońskim - prezesem firmy Connectionpoint Sp. z o.o.
Celem spotkania jest prezentacje możliwości realizacji projektów dla biznesu związanych z wdrażaniem innowacji. Spotkanie odbędzie się  we wtorek 8 listopada 2011r o godzinie 14:00 w sali C203 (Budynek C, Wydziału Organizacji i Zarządzania).
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów, którzy są zainteresowani rozwojem własnych kompetencji oraz możliwościami uzyskania dodatkowego zatrudnienia.

opiekun naukowy Koła
dr inż. Sławomir OLKO