19 października 2011
Konferencja „Z matrycą do innowacyjnej przedsiębiorczości”

Konferencja inaugurująca projekt „Z matrycą do innowacyjnej przedsiębiorczości” (8.3 PO KL) odbędzie się 24 października o godz. 10:00 w Hotelu Sylvia przy ul. Knurowskiej 17 w Zabrzu.

Projekt powstał w odpowiedzi na potrzebę wyposażenia w wiedzę z zakresu innowacji marketingowej i marketingu innowacji studentów i doktorantów oraz przedsiębiorców reprezentujących mikro, małe i średnie firmy (MMŚP) z województwa śląskiego. Finalnym produktem projektu będzie matryca do diagnozy potrzeb marketingowych, tzn. narzędzie (test), podręcznik, program komputerowy do nauczania studentów, doktorantów wyższych uczelni regionu oraz przedsiębiorców z MMŚP w zakresie marketingu innowacji i innowacji marketingowych.

Podczas konferencji głos zabierze m.in. dr hab. Wojciech Czakon, prof. UE
w Katowicach, który będzie mówił o znaczeniu zaufania w kształtowaniu relacji z klientami oraz
dr inż. Arkadiusz Szmal, dyrektor Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej, który wygłosi referat na temat możliwości współpracy uczelni wyższych z MMŚP dla ich innowacyjnego rozwoju.”

Ramowy program konferencji oraz informacje na temat projektu można uzyskać na stronie www.innowacyjna-matryca.pl oraz w Biurze Projektu pod numerem (32) 277 73 23

Wiadomość utworzona: 19 października 2011 18:20, autor: Dariusz Zdonek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania