22 września 2011
Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

W dniach 6 i 7 października 2011 roku w Katowicach, odbędzie się I Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw – jedno z największych spotkań biznesowych adresowanych do sektora MŚP w Europie Środkowo-Wschodniej. W ciągu dwóch dni odbędzie się 12 paneli dyskusyjnych, w których udział weźmie 80 prelegentów z Polski i zagranicy. Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach, która jest głównym organizatorem Kongresu, spodziewa się blisko 20 delegacji zagranicznych i ponad 2000 uczestników. Imprezie towarzyszyć będą Targi usług i produktów dla MŚP Biznes Expo. Kongres zainauguruje wystąpienie Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Regionalna Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w pracach Kongresu pracowników naukowych oraz studentów Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej. Chęć udziału należy potwierdzić zalogowaniem się na stronie zgłoszeniowej KIG www.kongresmsp.pl

Wiadomość utworzona: 22 września 2011 07:29, autor: Beata Kossakowska

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania