16 czerwca 2011

we współpracy z Technische Universität
Bergakademie Freiberg

Zapraszają w dniu 1 lipca 2011r. (piątek) o godz. 9.00
na warsztaty naukowe do sali Rady Wydziału Organizacji i Zarządzania, w ramach których będą omówione zagadnienia związane z partnerstwem publiczno-prywatnym w kontekście współpracy regionalnej, w szczególności współpracy pomiędzy Górnym Śląskiem i  Saksonią.

Planowane jest również spotkanie robocze dotyczące możliwości realizowania międzynarodowych projektów badawczych wspierających rozwój regionalny.

Wiadomość utworzona: 16 czerwca 2011 07:11, autor: Beata Kossakowska
Ostatnia modyfikacja: 16 czerwca 2011 07:13, wykonana przez: Beata Kossakowska