13 czerwca 2011
Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego dotyczącego modernizacji i prowadzenia bufetu w budynku Wydziału Organizacji i Zarządzania

Informuję, że w dniu 10 czerwca 2011r. o godzinie 13.30 w Biurze Dziekana Wydziału Organizacji i Zarządzania odbyło się rozstrzygnięcie zapytania ofertowego dotyczącego modernizacji i prowadzenia bufetu w budynku Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej. Zgłoszono 3 oferty. Komisja w składzie:

Izabela Jonek-Kowalska – Prodziekan ds.  Ogólnych

Andrzej Kloc – Kierownik Obiektu

Elżbieta Szepiszczak – Przewodnicząca Samorządu Studenckiego

oceniając przedłożone oferty zgodnie z warunkami zapytania ofertowego podjęła decyzję o wyborze oferty Pana Marka Smolorza – PHU CARO.

Wiadomość utworzona: 13 czerwca 2011 13:59, autor: Dariusz Zdonek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania