1 czerwca 2011
e-urząd dla e-studentów
Studenckie Koło Naukowe Administratywistów Politechniki Śląskiej serdecznie zaprasza wszystkich na konferencję poświęconą Systemowi Elektronicznej Komunikacji Administracji Publicznej (SEKAP).
Konferencja odbędzie się 6 czerwca (poniedziałek) o godz. 10:00 w sali D10 w Zabrzu. Po konferencji będzie można wziąć udział w warsztatach z obsługi systemu SEKAP oraz wyrobić bezpłatny niekwalifikowany podpis elektroniczny CC SEKAP. Szczegóły na plakacie.

Wiadomość utworzona: 1 czerwca 2011 09:42, autor: Dariusz Zdonek

Aktualności Wydziału Organizacji i Zarządzania