18 maja 2011
Ogólnopolski Ranking Pracodawców KOMPAS
Witam. W tym roku po raz kolejny organizujemy Ogólnopolski Ranking Pracodawców KOMPAS.
Jego celem jest wyłonienie pracodawców z 6 branży  (Hi-tech, Przemysł, FMCG, Finanse, Konsulting oraz Handel i Dystrybucja), wyróżniających się w dziedzinach takich jak Kariera i Rozwój, Przyjazność oraz Obecność na uczelni.

Badanie opiera się na wynikach ankiety dostępnej na stronie http://www.orp-kompas.pl/ , do wypełnienia której gorąco zachęcamy.
Zajmie Ci to jedyne 5 minut, a daje szansę na wygranie atrakcyjnych nagród:

- 2 kursów językowych w szkole języków obcych Profi Lingua
- 10 doładowań do konta w serwisie Groupon o wartości 50zł
- 25 pendrivów 8gb
- 70 biletów do kina
- licznych nagród książkowych od wydawnictwa Difin

Badanie trwa do 10 czerwca, a oficjalne wyniki zostaną podane na początku nowego roku akademickiego.

Pozdrawiam,
Elżbieta Szepiszczak