27 października 2020
HR-owy listopad z Amazon
Jesteś studentem ostatnich lat studiów? Może jesteś świeżo upieczonym absolwentem?
Amazon Campus Team zaprasza Cię na sesję, z której dowiesz się jak wygląda praca w naszych Centrach Operacji.
Opowiemy o rolach dla studentów i absolwentów, o technikach rekrutacyjnych oraz o przygotowaniu do rozmowy rekrutacyjnej.

Amazon Campus Team zaprasza Cię na sesję poświęconą letnim stażom w Amazon Operations.
Przyjdź i posłuchaj zeszłorocznych stażystów Amazon. Dowiedz się czego nauczył ich letni staż i czym zajmowali się podczas stażu.
Nasi rekruterzy opowiedzą także o tym jak wygląda proces rekrutacyjny i czy warto wziąć w nim udział.

amazon

Wiadomość utworzona: 27 października 2020 09:57, autor: Mateusz Naramski