19 października 2020
UWAGA! Zapisy na zajęcia z języka obcego!

Grupy podejmujące zajęcia z języków obcych po raz pierwszy –

- w trakcie spotkania studenci otrzymają link do indywidualnego formularza zgłoszeniowego w usłudze Microsoft365 Forms (do dokonania zapisu studenci muszą posiadać numer albumu)

- w dniu poprzedzającym kolejne zajęcia na stronie SJO zostanie zamieszczona informacja o przydziale do konkretnych grup wraz z nazwiskami prowadzących i sposobem kontaktu. Listy zostaną również przesłane do BOS’ów w celu lepszego dotarcia do studentów.

Na stronie SJO zostaną zamieszczone następujące informacje:

- harmonogram zapisów na lektorat dla grup z tegorocznego naboru

- przydział do grup językowych po dokonaniu zapisu – listy studentów (tylko nr albumów)

- lista koordynatorów kierunków - zarówno dla grup nowych jak i kontynuowanych zostaną wyznaczeni koordynatorzy poszczególnych kierunków – lektorzy, do których będą mogli się zgłaszać studenci, którzy w różnych przyczyn nie zdołali zapisać się na lektorat w wyznaczonym terminie.

Prosimy o zapoznanie się z załącznikiem do niniejszego ogłoszenia.

Komunikat zawiera załącznikiZałącznik 2 - grupy nowe.doc

Wiadomość utworzona: 19 października 2020 14:37, autor: Mateusz Naramski