2 października 2020
Dla studentów I roku studiów stacjonarnych- PILNE

WEZWANIE DO ZŁOŻENIA DOKUMENTÓW - DOTYCZY PONIŻSZYCH KIERUNKÓW:
1. Logistyka

2. Zarządzanie (studia I stopnia)
3. Zarządzanie i Inżynieria Produkcji

4. Zarządzanie Projektami

Wymagania dla studentów I roku w sprawie składania dokumentów

Studenci I roku składają dokumenty z zachowaniem reżimu sanitarnego. Wymagane są własne środki ochrony osobistej (maseczka i rękawiczki) oraz własny długopis. Studenci zobowiązani są do stosowania się do poleceń pracowników Politechniki Śląskiej w kwestiach Bezpieczeństwa sanitarnego. W przypadku kolejki wymagane jest zachowanie odpowiedniego odstępu. Obowiązuje jedna kolejka do wszystkich stanowisk.

1. Studenci składają dokumenty w białej, wiązanej teczce, z naklejoną stroną 4 z kwestionariusza osobowego (wygenerowanego z systemu SOREK)

2. W teczce studenci zobowiązani są do złożenia:

·   wydrukowanego z systemu rekrutacji, podpisanego kwestionariusza osobowego,

·   kserokopii świadectwa maturalnego (w przypadku studentów studiów I stopnia),

·   kserokopii dyplomu ukończenia studiów i suplementu (w przypadku studentów II stopnia).

WAŻNA INFORMACJA:

Studenci studiów I stopnia przynoszą do wglądu oryginał świadectwa maturalnego oraz dokument tożsamości. Studenci studiów II stopnia przynoszą do wglądu oryginał dyplomu ukończenia studiów I stopnia i suplement.

Dokumenty będą przyjmowane przy specjalnie przygotowanych stanowiskach na Wydziale Organizacji i Zarządzania Budynek A pokoje 124a, 125, 126 (ul. Roosevelta 26, 41-800 Zabrze). Studenci zobowiązani są do stosowania się do znaków informacyjnych w budynku.

Dni przyjmowania dokumentów:

5 października 2020 – Logistyka – godziny 9.30–13.00
6 października 2020 – Zarządzanie (studia I stopnia) – godziny 9.30–13.00

7 października 2020 – Zarządzanie Projektami oraz Zarządzanie i Inżynieria Produkcji– godziny od 9.30–13.00

Studenci przy składaniu dokumentów otrzymują do podpisu:

·   oświadczenie o odpłatnościach,

·   ślubowanie,