15 maja 2011
ERASMUS na Dniu Wydziału - 18 maja

Serdecznie zapraszam na Dzień Wydziału Organizacji i Zarządzania - 18 maja b.r., na którym będzie również prezentacja stoiskowa programu Erasmus LLP. Chciałbym aby tą okazję wykorzystać do wymiany doświadczeń i informacji o stypendiach programu ERASMUS. Na spotkanie zostali zaproszeni studenci, którzy już z Erasmus'a szkorzystali.
Zapraszam od godziny 12:00 do budynku D naszego Wydziału gdzie przy stoliku będzie można pogadać w luźnej atmosferze.

Koordynator Wydziałowy
ERASMUS LLP