1 października 2020
Dla studentów I roku - PILNE
DOTYCZY PONIŻSZYCH KIERUNKÓW:
1. Analityka Biznesowa (studia stacjonarne I stopnia)
2. Socjologia (studia stacjonarne I stopnia)
3. Zarządzanie (studia stacjonarne II stopnia)

Wymagania dla studentów I roku w sprawie składania dokumentów

Studenci I roku składają dokumenty z zachowaniem reżimu sanitarnego. Wymagane są własne środki ochrony osobistej (maseczka i rękawiczki) oraz własny długopis. Studenci zobowiązani są do stosowania się do poleceń pracowników Politechniki Śląskiej w kwestiach Bezpieczeństwa sanitarnego. W przypadku kolejki wymagane jest zachowanie odpowiedniego odstępu. Obowiązuje jedna kolejka do wszystkich stanowisk.

1. Studenci składają dokumenty w białej, wiązanej teczce, z naklejoną stroną 4 z kwestionariusza osobowego (wygenerowanego z systemu SOREK)

2. W teczce studenci zobowiązani są do złożenia:
  • wydrukowanego z systemu rekrutacji, podpisanego kwestionariusza osobowego,
  • kserokopii świadectwa maturalnego (w przypadku studentów studiów I stopnia),
  • kserokopii dyplomu ukończenia studiów i suplementu (w przypadku studentów II stopnia).
WAŻNA INFORMACJA: Studenci studiów I stopnia przynoszą do wglądu oryginał świadectwa maturalnego oraz dokument tożsamości. Studenci studiów II stopnia przynoszą do wglądu oryginał dyplomu ukończenia studiów I stopnia i suplement.

Dokumenty będą przyjmowane przy specjalnie przygotowanych stanowiskach w holu w budynku Wydziału Inżynierii Biomedycznej (ul. Roosevelta 40, 41-800 Zabrze). Studenci zobowiązani są do stosowania się do znaków informacyjnych w budynku.

Dni przyjmowania dokumentów:
1 października 2020 – ANALITYKA BIZNESOWA – godziny 9.30–13.00
1 października 2020 – SOCJOLOGIA – godziny 12.30–14.00
1 października 2020 – ZARZĄDZANIE (studia II stopnia) – godziny od 13.30

Studenci przy składaniu dokumentów otrzymują do podpisu:

• oświadczenie o odpłatnościach,
  • ślubowanie,