23 września 2020
VI MIĘDZYNARODOWA INTERDYSCYPLINARNA KONFERENCJA NAUKOWA "ROZWÓJ SPOŁECZNY WOBEC WARTOŚCI. ETYKA – TECHNIKA – SPOŁECZEŃSTWO"
W dniach 24-26 września 2020r. w Wiśle odbędzie się VI MIĘDZYNARODOWA INTERDYSCYPLINARNA KONFERENCJA NAUKOWA „ROZWÓJ SPOŁECZNY WOBEC WARTOŚCI. ETYKA – TECHNIKA – SPOŁECZEŃSTWO”. Konferencja organizowana jest przez Katedrę Stosowanych Nauk Społecznych Wydziału Organizacji i Zarządzania oraz współorganizowana przez: Kijowski Narodowy Uniwersytet Budownictwa i Architektury, Kijów, Ukraina; Narodową Akademię Nauk Ukrainy, Kijów, Ukraina; Akademię Nauki i Biznesu w Londynie, Wielka Brytania oraz Sumski Uniwersytet Państwowy, Sumy, Ukraina.

Wiadomość utworzona: 23 września 2020 14:05, autor: Mateusz Naramski
Ostatnia modyfikacja: 23 września 2020 15:35, wykonana przez: Mateusz Naramski